Jak zacząć

Zwykle klienci mają bardzo wiele pytań w związku z zamawianiem nasienia od danego dawcy. W menu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie ważne pytania dotyczące wyboru rodzaju dawcy spermy, zamawiania, rezerwowania, dostawy, inseminacji w domu, cen i wiele innych informacji.

Jak wybrać dawcę spermy

W tym miejscu można znaleźć informacje na temat rodzajów naszych dawców, dostępne dane na temat dawców spermy, poznać różnice w wyborze dawcy anonimowego i nieanonimowego itp.

Dobór

Informacje na temat sposobu doboru i kontroli dawców spermy.

Zamawianie nasienia dawcy

W tym miejscu możesz uzyskać pomóc w podjęciu decyzji o tym, jaki wybrać rodzaj, profil i normę, co oznacza skrót IUI/ICI, jak dużo nasienia dawcy potrzeba na dany zabieg, kiedy dokonać zamówienia itp.

Założenie bezpłatnego konta

Załóż bezpłatne konto i uzyskaj dostęp do profili dawców spermy.

Rezerwacja nasienia określonego dawcy

Tutaj możesz uzyskać pomoc w ocenie, czy warto zarezerwować nasienie danego dawcy, ile nasienia dawcy trzeba zarezerwować itp.

Ceny i płatności

W tym miejscu można dowiedzieć się, jak kształtują się ceny za nasienie dawców, za rezerwację nasienia i za dostawę wraz z informacją o przyjmowanych przez naszą firmę formach płatności.

Dostawa nasienia dawcy

Tutaj można uzyskać informacje na temat zbiorników, suchego lodu i dokumentów towarzyszących przesyłce itp.

Najczęściej zadawane pytania – wersja rozszerzona

Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną główną przygotowaną w języku angielskim, na której staramy się prezentować bardziej kompleksowy wybór pytań i odpowiedzi, jak również istotne informacje i aktualności.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

W Cryos pragniemy wspierać i pomagać Wam w drodze do rodzicielstwa. Prosimy o kontakt, jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz dalszych informacji. Mówimy po duńsku, angielsku, francusku, niemiecku, włosku, hiszpańsku, portugalsku i hebrajski.