Profile dawców ze zdjęciami w wieku dorosłym

Zobacz pełny obraz twojego przyszłego dawcy spermy ze zdjęciami w wieku dorosłym.

Czy zastanawiasz się, jak wyglądają dawcy spermy Cryos w wieku dorosłym? W naszym wyszukiwaniu dawców możesz znaleźć wybranych dawców, którzy mają w swoim profilu rozszerzonym profesjonalne zdjęcia w wieku dorosłym.

Profile dawców ze zdjęciami w wieku dorosłym

Szukasz dawcy, który jest podobny do ciebie lub twojego partnera?

Wiemy, że wielu ludzi ma swoje preferencje odnośnie wyglądu fizycznego dawcy. Na przykład, jeżeli chcesz znaleźć dawcę spermy, który będzie miał takie same podstawowe cechy fizyczne, jak ty lub twój partner.

Wszyscy dawcy ze zdjęciami w wieku dorosłym mają również profil rozszerzony zawierający kwestionariusz, zdjęcie w wieku dziecięcym, napisaną odręcznie wiadomość, zapis głosowy oraz profil inteligencji emocjonalnej. Dawcy nie są anonimowi, co oznacza że twoje dziecko będzie miało możliwość skontaktowania się z dawcą na późniejszym etapie życia.

Profesjonalne zdjęcia dawców spermy

Dawcy Cryos z dostępnymi zdjęciami w wieku dorosłym mają 5-6 kolorowych zdjęć w swoim profilu. Zdjęcia te zostały wykonane przez profesjonalnego fotografa, a ich wysoka jakość pozwoli Ci dokładnie określić cechy fizyczne dawcy.

Dostęp do zdjęć dawców spermy w wieku dorosłym

Dostęp do zdjęć dawców spermy w wieku dorosłym Dawców ze zdjęciami w wieku dorosłym możesz znaleźć w wyszukiwaniu dawców. Zaznaczając „yes” (tak) w rozwijanym menu „Adult photos” (zdjęcia w wieku dorosłym), zobaczysz pełny wybór dawców ze zdjęciami w wieku dorosłym. Takie profile są również oznaczone na złoto w wyszukiwaniu dawców i są łatwo widoczne.

Aby zobaczyć zdjęcia wybranych dawców w wieku dorosłym, musisz wykupić dostęp. Dostęp ten umożliwia oglądanie wszystkich zdjęć w wieku dorosłym, które są aktualnie dostępne. Dostęp na okres 3 miesięcy kosztuje 200 euro bez podatku VAT. Aby wykupić dostęp, należy kliknąć ikonę zdjęć w wieku dorosłym jakiegokolwiek dawcy ze zdjęciami w wieku dorosłym.

Nowi dawcy ze zdjęciami w wieku dorosłym zostaną dodani

Część dawców spermy Cryos będzie miała w swoim profilu zdjęcia w wieku dorosłym. Nowi dawcy ze zdjęciami w wieku dorosłym będą na bieżąco dodawani do wyszukiwania dawców. Aby zobaczyć, ilu jest aktualnie dostępnych dawców ze zdjęciami w wieku dorosłym, użyj wyszukiwania dawców i zawęź wyniki do zdjęć w wieku dorosłym.

Pamiętaj, że dawcy którzy są już pokazani na naszej stronie ze zwykłym profilem rozszerzonym, nigdy później nie będą mieli dodanych zdjęć w wieku dorosłym. Tak, więc jeżeli dokonano zakupu słomki od dawcy bez zdjęć w wieku dorosłym, do tego profilu nigdy nie zostaną one dodane.

Profile dawców ze zdjęciami w wieku dorosłym znajdziesz tutaj.

Osoba na zdjęciu jest modelem a nie dawcą Cryos.