Wyłączność dawcy

Wyłączność dawcy daje unikalną szansę wybrania dawcy, który nie dawał nasienia dla innych dzieci.

Czym jest Wyłączność Dawcy?

Zwykły dawca w Cryos może być dawcą dla dzieci w więcej niż jednej rodzinie. Jednakże niektóre rodziny chcą skorzystać z dawcy, który nie jest dawcą dla innych dzieci. Dlatego oferujemy możliwość wykupienia Wyłączności Dawcy, co oznacza że tylko ty i twój partner, jeżeli go masz, macie możliwość poczęcia dziecka z pomocą nasienia od tego dawcy.

Wyłączność dawcy spermy

Jeżeli nikt inny nie kupił nasienia od tego dawcy, jest możliwość jego wykupienia przy pomocy tak zwanej Wyłączności Dawcy. Tacy dawcy są oznaczeni gwiazdką w wyszukiwaniu. Oprócz tego mamy również mniejszy wybór dawców zablokowanych, których można kupić tylko z Wyłącznością Dawcy i którzy mają również pięć lub sześć zdjęć swojej osoby w wieku dorosłym dołączonych do ich profilów rozszerzonych.

Zablokowani dawcy wyłączni oznaczeni są w wyszukiwaniu złotym kolorem, gwiazdką oraz komunikatem „Wyłączność dawcy”. Można ich znaleźć, zaznaczając pole Wyłączność dawcy w menu rozwijanym "Profil".

Dawcy spermy z wyłącznością

Dostęp do zdjęć dawców w wieku dorosłym

Cena dostępu do zdjęć w wieku dorosłym, który daje możliwość kupienia słomek z nasieniem od dawców wyłącznych, wynosi 200 EUR bez VAT.

Twoje prawo dostępu do zdjęć w wieku dorosłym obowiązuje przez trzy miesiące i wygasa automatycznie, jeżeli nie zdecydujesz się go przedłużyć. Dostęp ten umożliwia zobaczenie wszystkich naszych dawców ze zdjęciami w wieku dorosłym z lub bez Wyłączności Dawcy.

Ceny za dawców spermy z Wyłącznością Dawcy

Jeżeli chcesz kupić dawcę z Wyłącznością Dawcy, musisz dokonać jednorazowej płatności. Kwota jest uzależniona od typu profilu i waha się w przedziale od 12 000 EUR do 36 000 EUR bez VAT.

Dodatkowo musisz zapłacić za wszystkie słomki z nasieniem od tego dawcy, które znajdują się w magazynie.

Cena ta obejmuje:

  • 10 lat przechowywania słomek z nasieniem w Cryos
  • 3 darmowe dostawy
  • Rezerwację limitu (jeżeli jest to wymagane w miejscu zamieszkania lub miejscu kuracji)

Jeżeli znalazłeś dawcę z Wyłącznością Dawcy, którego zakupem jesteś zainteresowany, musisz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Obsługa klienta z przyjemnością odpowie na twoje wszystkie pytania, poda ostateczną cenę za tego dawcę i udzieli pomocy w całym procesie zakupu.

Nie można umieścić w twoim koszyku słomek z nasieniem od dawcy z Wyłącznością Dawcy. Pomoże Ci w tym nasz dział obsługi klienta.