Twoje centrum rezerwacji

Poniżej można przeczytać o tym, jak można zamówić dostawę, dołożyć więcej słomek, rozszerzyć swoje centrum rezerwacji i z niego zrezygnować

Sposób dostarczenia nasienia dawcy z Twojego centrum rezerwacji

Jeśli chcesz otrzymać nasienie dawcy, wystarczy zalogować się na naszej stronie internetowej, podając swoją nazwę użytkownika i hasło.

Możesz też złożyć do nas wniosek o dokonanie dostawy bez konieczności logowania się. Należy go wysyłać do firmy Cryos e-mailem, listownie lub faksem wraz z kopią oficjalnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem np. dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy. Nasienie dawcy z twojego centrum rezerwacji może zostać przesłane do wybranego pracownika służby zdrowia.

Jak dołożyć więcej słomek do centrum rezerwacji

O ile mamy jeszcze nasienie danego dawcy spermy w magazynie, można je zakupić przez Internet i dołożyć do Twojego obecnego centrum rezerwacji. Zakupione nasienie rezerwuje się w zwykły sposób, a w tym przypadku musisz dodatkowo wybrać opcję „Dodaj do obecnej rezerwacji” w sekcji „Wybierz rezerwację”. W danym momencie płacisz tylko za jeden okres rezerwacji, niezależnie od tego, ile słomek z nasieniem posiadasz w swoim centrum rezerwacji i czy dokupujesz później więcej słomek.

Jak przedłużyć okres rezerwacji

Rezerwacja może zawsze zostać przedłużona. Z dużym wyprzedzeniem zostanie do Ciebie wysłane przypomnienie w tej sprawie na pośrednictwem e-maila. Jeśli nie masz adresu e-mail, wyślemy Ci takie przypomnienie pocztą. Za taką usługę pobieramy kwotę 7,50 euro. W przypadku listów poleconych pobieramy opłatę w wysokości 15 euro.

Jak zrezygnować ze swojego centrum rezerwacji

Możesz zrezygnować ze swojego centrum przez internet, logując się na naszej stronie internetowej przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła.

Możesz też wypełnić formularz rezygnacji bez logowania się, który należy wysłać do nas listownie, e-mailem lub faksem wraz z kopią oficjalnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem np. paszportu, lub prawa jazdy.
Możesz zdecydować się anulować tylko niektóre słomki znajdujące się w Twoim centrum rezerwacji. Po anulowaniu rezerwacji słomek zwracamy 75% wartości słomek (w innych umowach ta wartość procentowa może być różna), które nie zostały dostarczone.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

W Cryos wspieramy Państwa i pomagamy w drodze do rodzicielstwa. W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji proszę się z nami skontaktować. Mamy konsultantów ds. Obsługi klienta mówiących po duńsku, angielsku, francusku, niemiecku, włosku, hiszpańsku, portugalsku i hebrajsku.