Sperma od dawców

Zwykle klienci mają bardzo wiele pytań w związku z zamawianiem nasienia od danego dawcy. W menu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie ważne pytania dotyczące wyboru rodzaju dawcy spermy, zamawiania, rezerwowania, dostawy, inseminacji w domu, cen i wiele innych informacji.

Dawcy

W tym miejscu można znaleźć informacje na temat rodzajów naszych dawców, dostępne dane na temat dawców spermy, poznać różnice w wyborze dawcy anonimowego i nieanonimowego itp.

Zamawianie nasienia dawcy

W tym miejscu możesz uzyskać pomóc w podjęciu decyzji o tym, jaki wybrać rodzaj, profil i normę, co oznacza skrót IUI/ICI, jak dużo nasienia dawcy potrzeba na dany zabieg, kiedy dokonać zamówienia itp.

Rezerwacja nasienia określonego dawcy

Tutaj możesz uzyskać pomoc w ocenie, czy warto zarezerwować nasienie danego dawcy, ile nasienia dawcy trzeba zarezerwować itp.

Ceny i płatności

W tym miejscu można dowiedzieć się, jak kształtują się ceny za nasienie dawców, za rezerwację nasienia i za dostawę wraz z informacją o przyjmowanych przez naszą firmę formach płatności.

Dostawa nasienia dawcy

Tutaj można uzyskać informacje na temat zbiorników, suchego lodu i dokumentów towarzyszących przesyłce itp.

Inseminacja w domu

W tym miejscu znajdują się informacje o tym, czy firma Cryos dostarcza nasienie dawcy do dokonania inseminacji w domu, jaki rodzaj dawcy należy wybrać w zamówieniu do inseminacji w domu, jak obchodzić się z nasieniem dawcy, jak wykonać inseminację w domu itd.

Najczęściej zadawane pytania – wersja rozszerzona

Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną główną przygotowaną w języku angielskim, na której staramy się prezentować bardziej kompleksowy wybór pytań i odpowiedzi, jak również istotne informacje i aktualności.

Czy znalazłaś/eś odpowiedzi na swoje pytania?

Jeśli nie, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc. Z działem obsługi klienta firmy Cryos można porozmawiać w następujących językach: skandynawski, angielski, francuski, niemiecki, hiszpanski i włoski.