Wyłączność dawcy

Wyłączność dawcy daje unikalną szansę wybrania dawcy, który nie dawał nasienia dla innych dzieci.

Czym jest Wyłączność Dawcy?

Zwykły dawca w Cryos może być dawcą dla dzieci w więcej niż jednej rodzinie. Jednakże niektóre rodziny chcą skorzystać z dawcy, który nie jest dawcą dla innych dzieci. Dlatego oferujemy możliwość wykupienia Wyłączności Dawcy, co oznacza że tylko ty i twój partner, jeżeli go masz, macie możliwość poczęcia dziecka z pomocą nasienia od tego dawcy.

Jeżeli nikt inny nie kupił nasienia od tego dawcy, jest możliwość jego wykupienia przy pomocy tak zwanej Wyłączności Dawcy. Tacy dawcy są oznaczeni gwiazdką w wyszukiwaniu. Oprócz tego mamy również mniejszy wybór dawców zablokowanych, których można kupić tylko z Wyłącznością Dawcy i którzy mają również pięć lub sześć zdjęć swojej osoby w wieku dorosłym dołączonych do ich profilów rozszerzonych. Zdjęcia te zostały wykonane przez profesjonalnego fotografa.

Zablokowani dawcy wyłączni są oznaczeni na złoto i gwiazdką w wyszukiwaniu dawców. Można ich znaleźć zaznaczając pole Wyłączność Dawcy w rozwijanym menu „Profil”.

Dostęp do zdjęć dawców w wieku dorosłym

Cena dostępu do zdjęć w wieku dorosłym, który daje możliwość kupienia słomek z nasieniem od dawców wyłącznych, wynosi 200 EUR bez VAT.

Twoje prawo dostępu do zdjęć w wieku dorosłym obowiązuje przez trzy miesiące i wygasa automatycznie, jeżeli nie zdecydujesz się go przedłużyć. Dostęp ten umożliwia zobaczenie wszystkich naszych dawców ze zdjęciami w wieku dorosłym z lub bez Wyłączności Dawcy.

Ceny za dawców spermy z Wyłącznością Dawcy

Jeżeli chcesz kupić dawcę z Wyłącznością Dawcy, musisz dokonać jednorazowej płatności. Kwota jest uzależniona od typu profilu i waha się w przedziale od 12 000 EUR do 36 000 EUR bez VAT.

Dodatkowo musisz zapłacić za wszystkie słomki z nasieniem od tego dawcy, które znajdują się w magazynie.

Cena ta obejmuje:

  • 10 lat przechowywania słomek z nasieniem w Cryos
  • 3 darmowe dostawy
  • Rezerwację limitu (jeżeli jest to wymagane w miejscu zamieszkania lub miejscu kuracji)

Jeżeli znalazłeś dawcę z Wyłącznością Dawcy, którego zakupem jesteś zainteresowany, musisz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Obsługa klienta z przyjemnością odpowie na twoje wszystkie pytania, poda ostateczną cenę za tego dawcę i udzieli pomocy w całym procesie zakupu.

Nie można umieścić w twoim koszyku słomek z nasieniem od dawcy z Wyłącznością Dawcy. Pomoże Ci w tym nasz dział obsługi klienta.